Od 1.9.2019 je fungovanie eshopu pozastavená na neurčito. Ďakujeme za vašu priazeň!

banners_2017-riccard_zrno

Pedro Mota

Ho vissuto in Italia per 1 anno. Questo caffe ha proprio lo stesso gusto che me ricordavo di quell’anno. Fantastico lavoro!

Anton Blaško

Inak káva je naozaj veľmi dobrá. Objednám si najbližšie nad 50 eur aby som neplatil kuriéra a mal to tým pádom za ešte lacnejšie ako Nespresso, ktoré mi prestalo chutit,… Prečítať celý názor “Anton Blaško”

Anton Blaško

Ľubomír Šiška

Pán Riccardi, teraz som prišiel z práce a moja prvá cesta viedla ku kávovaru, ihneď som išiel “testovať” Vašu kávu. Kúpil som espresso Italiano, arabicu a black magic. Aj v… Prečítať celý názor “Ľubomír Šiška”

Ľubomír Šiška

Andrea Šepitková

Kavíčka je výborna !!! S originál Nespressom sa  nedá porovnať, Vaša káva je proste super. Každý deň sa teším na kávu od Vás.

Andrea Šepitková

Peter Kendera

Kávička ozaj skvelá, chutná a ak Vám príde na návšetevu ozajsný kávičkár úspech máte zarušený. Inak dodávka par excellence hneď na druhý deň od objedváky…môžem len a len doporučiť.

Peter Kendera

Veronika Jurkovič

Ďakujem veľmi pekne za extra rýchle dodanie, hneď ako mi ju doniesli som kávu musela ochutnať a to hneď všetky za sebou Objednala som si 3 základné príchute – Italiano,… Prečítať celý názor “Veronika Jurkovič”

Veronika Jurkovič

Filip Gužela

Na Caffe Riccardi Capsules som narazil úplnou náhodou pri hľadaní iných kapsúl ako sú nespresso a môžem povedať, že sa s kapsulami od nespressa nedajú porovnávať. S kávovarom sú plne… Prečítať celý názor “Filip Gužela”

Filip Gužela

Iveta Kučerová

Ahoj, som celkom prekvapená , lebo Vaša káva chutí veľmi dobre , vyskúšala som už viacerých dodávateľov , ale z tých čo ponúkajú náhradu za originál nespresso ste mi vyšli… Prečítať celý názor “Iveta Kučerová”

Iveta Kučerová

Veronika

Dobrý deň, kávu sme u Vás objednavali už 2x a musíme povedať, že je výborná. S prianím krásneho dňa, Veronika

Veronika

Helena Šepítková

Vašu kávu som  dostala od dcéry ako darček. Som z nej nadšená , je proste výborná.

Helena Šepítková

Andrea Šatková

Kávička je geniálna! Neverila som, že by mohla byť (a za takú cenu) lepšia ako originál Nespresso, ale ona je! Oveľa oveľa lepšia Každý deň sa na ňu teším.

Andrea Šatková

Janka Ambrózyová

Kávička výborná, servis prvotriedny, dodávka expresná a šáločky ideálne na Caffe Riccardi. Odporúčam aj z cenového hľadiska.

Zdenko Lesný

Káva je minimálne tak dobrá ako Nespresso, avšak ešte som neochutnal všetky druhy z mojej objednávky lebo som ochorel a teda by som nevedel relevantne posúdiť Mal som zatial iba… Prečítať celý názor “Zdenko Lesný”

Zdenko Lesný

Lucia Dekrétová

Ahoj, kávička je ozaj skvelá. Budem odporúčať aj iným. Chutná a určite spríjemní den. S pozdravom

Jana Fašungová

Ciao Stefano! Musím povedať, že káva od Teba je fantastická! Espresso Italiano je jednoducho top: presne ako má byť, silné, intenzívne, s perfektnou chuťou. Už dlho som takú dobrú kávu… Prečítať celý názor “Jana Fašungová”

Jana Fašungová

Zdenka Slováková

Ďakujem veľmi pekne, kávička chutí, zatiaľ som síce neochutnala všetky, ale chuťovo nemám žiadne výhrady. A keď viem, že podporujem kúpou dobrú vec, o to lepší pocit pri pití kávy mám.… Prečítať celý názor “Zdenka Slováková”

Zdenka Slováková

Stanislav Sladek

Ahoj Stefano Musim povedat, ze kava ma velmi milo prekvapila. Zatial to najlepsie, co som z kapsulovych kav pil. A ze som teda narocny na kvalitu kavy… Najlepsia je pre… Prečítať celý názor “Stanislav Sladek”

Stanislav Sladek

Fedor Bartko

Ďakujeme za dobrú kávu aj za váš darček, ktorý ste nám pribalili. Žiaľ podšálka sa po ceste rozbila, ale to nič pretože s radosťou pijeme vašu arabicu a tá prišla… Prečítať celý názor “Fedor Bartko”

Fedor Bartko

Michal Bouška

Práve mi prišla zásielka Welcome Package… napíšem, že jednoducho spokojnosť. Kto ma pozná, vie, že som náročný kávičkár a nemám dôvod pochlebovať niečomu, o čom si úprimne nemyslím, že je… Prečítať celý názor “Michal Bouška”

Michal Bouška

Lucia Fekete

Dobrý deň alebo Ahoj. Musím sa najprv poďakovať za expresné dodanie. Super! Ďalej sa chcem poďakovat za krásnu šálku, je krásna a veeeľmi dobre sa z nej pije kávička. A teraz ku káve. Objednala… Prečítať celý názor “Lucia Fekete”

Lucia Fekete

Eva a Alex Baranyai

Váž. pán Riccardi! Káva nám chutí. Ešte sme nevyskúšali všetky, takže sa nevieme vyjadriť, ktorá nám chutí najviac. Sme radi, že nemusíme byť odkázaní na Viedeň – na Nesspreso, ale… Prečítať celý názor “Eva a Alex Baranyai”

Eva a Alex Baranyai

Nagyová & Partners

Dobrý deň, káva nám chutila natoľko, že už sme si aj objednali a máme ju už doma.

Andrea Šatková

Zdravím Vás, objednaná kávička nám všetkým v rodine chutila. Na chvíľu som sa ocitla opäť v Taliansku. Ďakujeme pekne a držíme Vám palce vo Vašej kávovej misií.

Andrea Šatková

Vladimír Tadian

Ochutnali sme ju, je výborná. Ďakujeme. Dávno sme sa nestretli s takou ochotou,ďakujeme za príjemný prístup. Určite si od Vás ešte niečo objednáme.

Vladimír Tadian

talianska klasika

 • Welcome Package

 • Caffè 100% Arabica

 • Caffè Black Magic

 • Caffè Espresso Italiano

aromaticka

 • Caffè Decaffeinato

 • Caffè Ginseng

 • Caffè Cioccolato

 • Caffè Irish

 • Caffè Amaretto

 • Caffè Nocciola

 • Caffè Mandorla

Updating…
 • Žiadne produkty v košíku.