Od 1.9.2019 je fungovanie eshopu pozastavená na neurčito. Ďakujeme za vašu priazeň!

Volám sa Stefano Riccardi a som Talian, narodený v Miláne.

Po tom, ako som v Taliansku ukončil štúdiá, som mal silné nutkanie objavovať svet, spoznávať nové kultúry, žiť novými zážitkami. Cestoval som po svete, no nič ma nechytilo za srdce tak, aby to môj život kompletne zmenilo. Až som jedného dňa doma v Taliansku na prázdninách kráčal po ulici a odrazu mi do nosa udrela intenzívna aróma čerstvo pomletej kávy – ako klišé z reklamy.

Túto vôňu som nasledoval až priamo do pražiarne – a práve tam sa môj osud naplnil. Videl som tam zručnosti, postupy a lásku k príprave kávy slovami neopísateľné. Došlo mi, že mojím životným poslaním je šíriť slávu kvalitnej talianskej kávy tam, kde to len bude možné.

Kvôli skvelej geografickej polohe a zaujímavej kultúre som sa rozhodol rozbehnúť biznis najprv na Slovensku – kde som si za 4 roky vybudoval skvelé vzťahy so stovkami odberateľov ESE podov, či zrnkovej kávy.

Najväčšiu radosť mi však spravil eShop s kompatibilnými kapsulami do Nespressa, ktorý sa za 1 rok zmenil z experimentu na jedného z najväčších hráčov na slovenskom trhu. Za tento rok som predal viac ako 35 000 kapsúl a získal viac ako 300 verných, opakujúcich sa zákazníkov, bez nutnosti vyrábať dizajnové farebné kapsule alebo najímať si Georga Clooneyho.

Preto som presvedčený, že aj tu v (insert country) si moju kávu zamilujete. Slovensko je jeden z najťažších trhov pre nové veci – Slováci sú veľmi opatrní zákazníci – a ak som si dokázal získať ich dôveru, verím, že vy sa o kvalite mojej kávy rýchlo presvedčíte tiež.

A ako správny Talian som aj dostatočne sebavedomý – preto ak si odo mňa kúpite kávu a nezachutí Vám, kedykoľvek ju môžete poslať späť a ja Vám vrátim peniaze.

Máte moje slovo a Riccardi svoje slovo drží.

Stefano Riccardi

caffe riccardi stampstefano_riccardi

stefano
Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.